Odzyskiwanie danych w niewątpliwe posunięcie.

złamany pendrive odzyskiwanie danych 5 Najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych na Androida

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik ze swojego urządzenia z systemem Android, będziesz potrzebował oprogramowania do odzyskiwania danych Androida, aby go odzyskać. Po usunięciu pliku, system traktuje miejsce jako „puste” lub „brakujące”. Oznacza to, że nowe pliki mogą nadpisać stary plik, pozostawiając go „zagubionym”. Na szczęście, telefony z systemem Android nie mają kosze na śmieci, i można użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby uzyskać usunięty plik z powrotem.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli szukasz odzyskać usunięte lub utracone pliki z urządzenia z systemem Android, to trafiłeś we właściwe miejsce. Programy do odzyskiwania danych Android może odzyskać pliki utracone z różnych przyczyn, w tym ataków wirusów, aktualizacji i rooting. Programy te są łatwe w użyciu, bezpieczne w użyciu i nie wymazują plików.

Wybór odpowiedniego oprogramowania do odzyskiwania danych dla urządzenia android może być trudnym procesem. Czy to dla komputera lub telefonu komórkowego, musisz upewnić się, że może odzyskać wszystkie pliki bez szkody dla istniejących danych. Dobre darmowe narzędzie do odzyskiwania danych mobilnych powinno być również bezpieczne i wolne od trojanów i złośliwego oprogramowania. Wreszcie, powinno być kompatybilne z różnymi urządzeniami z systemem Android.

Free Android Data Recovery to darmowe narzędzie, które pozwala odzyskać usunięte pliki z wielu urządzeń z systemem operacyjnym Android. To oprogramowanie jest zaprojektowane do skanowania i odzyskiwania utraconych danych w ciągu kilku minut. Działa z ponad 6000 modeli Androida, co oznacza, że istnieje duża szansa, że może odzyskać utracone pliki. Użytkownicy powinni upewnić się, że program ma najnowszą aktualizację i jest w pełni kompatybilny z ich urządzeniem.

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest łatwy w użyciu. Zawiera trzy łatwe do zrozumienia kroki, aby odzyskać utracone pliki. Po pierwsze, podłącz telefon do komputera. Następnie zidentyfikuj swoje urządzenie. Następnie kliknij na Ready to Scan. Następnie możesz odzyskać utracone pliki i przywrócić je do swojego urządzenia.

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery jest dostępne zarówno dla systemów operacyjnych Mac i Windows. Gihosoft Android Data Recovery to potężne oprogramowanie, które może odzyskać dane z telefonów z systemem Android. Obsługuje wszystkie typy plików i może odzyskać usunięte pliki, a nawet historię połączeń. Darmowa wersja obsługuje szeroką gamę telefonów z systemem Android.

Jihosoft Android Phone Recovery

Jihosoft Android Phone Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z telefonu z systemem Android. Może odzyskać utracone lub usunięte wiadomości SMS, kontakty, zdjęcia, filmy, pliki galerii i inne. Jest w stanie odzyskać dane dla urządzeń z systemem Android 2.1 i wyższych, i działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac.

Ta aplikacja jest łatwa w użyciu i zapewnia pełny dostęp do danych na wszystkich telefonach z systemem Android. Jest wolny od wirusów i pozwala użytkownikom na podgląd utraconych danych przed ich przywróceniem. Działa również w trybie tylko do odczytu, co pozwala odłączyć się od sieci podczas procesu odzyskiwania. Możesz wybrać konkretny typ pliku lub cały telefon do przywrócenia.

Jihosoft Android Phone Recovery skanuje urządzenie z systemem Android, gdy jest ono podłączone do komputera. Po zidentyfikowaniu urządzenia, wyświetli monit o rozpoczęcie skanowania. Oprócz zdjęć, Jihosoft Android Phone Recovery może również odzyskać dokumenty, pliki audio i inne pliki. Po zeskanowaniu urządzenia, będzie wyświetlać zeskanowane pliki w kategoriach.

Inną opcją odzyskiwania usuniętych plików jest aplikacja Samsung Data Recovery. Może odzyskać usunięte pliki z wewnętrznej pamięci masowej, a także z kart SD. Jest kompatybilny z większością telefonów z systemem Android i obsługuje wszystkie typy plików multimedialnych, w tym JPG, GIF i MP3. Nie wymaga rootowania, a użytkownicy mogą odzyskać usunięte pliki za pomocą tego programu. To oprogramowanie jest również łatwe w użyciu. Po pobraniu i zainstalowaniu go, możesz rozpocząć skanowanie urządzenia z systemem Android w poszukiwaniu usuniętych plików. Zobaczysz miniatury usuniętych zdjęć i podglądy usuniętych plików. Po zakończeniu skanowania możesz przenieść odzyskane pliki z powrotem do telefonu.

Następnym krokiem w procesie Jihosoft Android Phone Recovery jest włączenie Debugowania USB w telefonie. Następnie oprogramowanie przeanalizuje Twoje urządzenie, a następnie rozpocznie proces odzyskiwania. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie typu danych, które chcesz przywrócić.

AirMore

AirMore to aplikacja, która pozwala na łatwe przechowywanie, przesyłanie i strumieniowanie danych z urządzenia z systemem Android do komputera. Jest to darmowa aplikacja, która działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. AirMore może pomóc odzyskać utracone lub usunięte dane z telefonu i pomaga zarządzać plikami na nim.

Obsługuje wszystkie główne urządzenia z systemem Android. Możesz go użyć do odzyskania zdjęć, muzyki, wideo i dokumentów ze wszystkich rodzajów scenariuszy utraty danych. Możesz nawet odzyskać dane, które zostały mocno zmodyfikowane. Proces odzyskiwania jest prosty i szybki, a oprogramowanie nie wycieka danych ani nie zakłóca plików podczas ich odzyskiwania.

AirMore jest łatwy w użyciu i jest wyposażony we wszystkie narzędzia niezbędne do odzyskania plików. Jest również bezpłatny, bezpieczny i łatwy do pobrania. Działa zarówno z Androidem, jak i kartami SD. MiniTool jest również dobrze znany ze swoich zdolności odzyskiwania danych. Może szybko przywrócić pliki z kart SD i urządzeń z systemem Android.

Inną wspaniałą cechą tej aplikacji jest to, że pozwala ona na eksplorację pamięci masowej urządzenia. Pozwala również na eksportowanie plików, w tym WhatsApp. Możesz nawet użyć go do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Tak długo, jak masz działające kable, jest to najlepsza alternatywa dla AirMore.

Innym sposobem na odzyskanie danych jest skorzystanie z Google Drive. Ta darmowa usługa pozwala na przechowywanie plików i ich przeglądanie. Możesz również przesyłać do niej pliki. Jednak darmowa przestrzeń dyskowa jest ograniczona, a przeniesienie danych może zająć trochę czasu.

RecoverGo

RecoverGo to oprogramowanie do odzyskiwania danych z Androida, które może odzyskać usunięte dane z zakorzenionych lub niezakorzenionych urządzeń z Androidem. Jest w stanie odzyskać zdjęcia, filmy, dokumenty, historie połączeń, skompresowane pliki, pliki instalacyjne, a nawet E-booki. Trwa kilka minut, aby zakończyć proces skanowania. Po jego zakończeniu użytkownicy mogą wybrać określone pliki do odzyskania i przywrócenia na komputer.

Aby odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android, pierwszym krokiem jest włączenie trybu debugowania USB na urządzeniu. Dzięki temu program będzie mógł wykryć urządzenie z Androidem, co umożliwi proces odzyskiwania danych. Upewnij się, że urządzenie jest podłączone do komputera za pomocą kabla USB. Pozwoli to programowi wykryć i przeskanować urządzenie w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych plików.

RecoverGo jest w stanie odzyskać utracone dane zarówno z pamięci wewnętrznej jak i karty SD. Posiada również funkcję podglądu, pozwalając użytkownikom wybrać, co chcą odzyskać. Interfejs użytkownika jest dobrze zaprojektowany, a tryb odzyskiwania działa bezbłędnie. W rezultacie, RecoverGo jest doskonałym narzędziem do odzyskiwania danych z Androida.

RecoverGo jest w 100% bezpieczny i potrafi przywrócić utracone dane z telefonów z systemem Android. Oprogramowanie działa z ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, HTC, LG, Motorola, Sony, Google i Xiaomi. Użytkownicy mogą nawet tworzyć kopie zapasowe swoich danych za pomocą kabla USB. Oprogramowanie działa z szeroką gamą formatów plików, co oznacza, że powinno działać na wielu różnych urządzeniach.

RecoverGo jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, w tym smartfonami, tabletami i komputerami. Pozwala użytkownikom na podgląd odzyskanych danych przed utworzeniem kopii zapasowej ważnych danych. Pozwala również użytkownikom odzyskać utracone wiadomości tekstowe, historię połączeń i inne dane. Użytkownicy mogą również odzyskać dane, które zostały usunięte po rootowaniu. Jego interfejs użytkownika sprawia, że jest łatwy w użyciu dla każdego. Ponadto oprogramowanie jest bezpłatne do pobrania i użytkowania.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android to potężna aplikacja do odzyskiwania danych dla systemu Android, która obsługuje Google Drive. Zaprojektowany z myślą o prostocie, ten program zapewnia presety kopii zapasowych jednym kliknięciem i może łatwo skanować tysiące zdjęć lub plików treści w ciągu kilku sekund. Jego tryb podglądu pozwala użytkownikom na podgląd danych przed ich zapisaniem. To oprogramowanie tylko do odczytu działa na Google Drive, konta Wi-Fi, kalendarze i inne.

Aplikacja jest łatwa w użyciu i jest kompatybilna z wieloma różnymi typami urządzeń z systemem Android. Po zainstalowaniu użytkownicy muszą nadać jej niezbędne uprawnienia do prawidłowego działania. Muszą zaakceptować Politykę Prywatności, zanim program będzie mógł przejść dalej. Po tym, będą mogli zobaczyć różne opcje odzyskiwania, a także licznik wszystkich odzyskanych plików. Jeśli potrzebują przywrócić konkretny plik, mogą go podejrzeć w oknie podglądu i wybrać.

Program potrafi odzyskać dane z urządzeń z systemem Android nawet bez rootowania. Może również odzyskać usunięte pliki i zdjęcia. Może również odzyskać dane z WhatsApp i innych usług komunikacyjnych. Co więcej, aplikacja ta jest kompatybilna z ponad 6000 różnych urządzeń. Niezależnie od tego, czy straciłeś ważne dokumenty, zdjęcia czy filmy, UltData może je przywrócić.

Obsługuje większość popularnych marek mobilnych. W porównaniu z innymi narzędziami do odzyskiwania danych, ta aplikacja jest łatwa w użyciu. Ma czysty i minimalistyczny interfejs, dzięki któremu proces odzyskiwania danych jest łatwy i wygodny. Strona internetowa firmy wspomina, że wszystkie informacje osobiste i dane są bezpieczne. Jednak w narzędziu brakuje kilku ważnych funkcji, które zapewniają bezpieczne usuwanie danych i zapobiegają ich utracie.

Ten program obsługuje urządzenia z systemem Android i iOS. Użytkownicy mogą wybrać plan, który działa najlepiej dla nich. To oprogramowanie jest szybkie, niezawodne i bezpieczne. Nie wpływa na wydajność systemu i ma intuicyjny interfejs, który jest łatwy w użyciu. Produkt jest również wyposażony w Centrum Obsługi Klienta, które odpowiada na pytania dotyczące instalacji i naprawiania błędów.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Previous post Możliwości kariery w profesjonalnej obsłudze informatycznej firm
Next post Odzyskiwanie danych serwis.