Odzyskiwanie danych co pozostaje przygotować.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać pliki z Androida bez komputera lub roota

Jeśli szukasz odzyskać pliki z urządzenia z systemem Android bez użycia komputera lub rootowania telefonu, możesz wybrać darmowy program. Chociaż darmowe programy są bardziej estetyczne, istnieją inne dostępne opcje. W poniższym artykule dokonamy przeglądu niektórych z nich: – Darmowe programy do odzyskiwania danych na Androida: Chociaż te aplikacje są najłatwiejsze w użyciu, istnieją pewne zalety korzystania z płatnego oprogramowania.

Odzyskaj pliki z urządzenia z systemem Android bez komputera lub roota

Jeśli masz telefon z systemem Android, być może zastanawiasz się, jak odzyskać z niego pliki bez komputera lub roota. W rzeczywistości istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Po pierwsze, można podłączyć telefon z Androidem do komputera i pobrać aplikację, która może skanować urządzenie. To będzie analizować dane na urządzeniu i dać opcje, które pliki chcesz odzyskać. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, możesz je następnie zapisać na komputerze.

Inną opcją jest użycie darmowego narzędzia do odzyskiwania danych. Programy te mają darmową wersję, która pozwala odzyskać do 15 GB danych. Posiada również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i obsługuje wiele formatów plików. Narzędzia te mogą pomóc Ci przywrócić dane z telefonu z systemem Android, jeśli utraciłeś je z jakiegokolwiek powodu, w tym przypadkowego usunięcia lub utraty danych.

Jeśli Twój telefon został przypadkowo usunięty, możesz spróbować odzyskać pliki za pomocą kopii zapasowej Google Drive. Powodem, dla którego mogłeś stracić ważny plik, jest to, że Android oznacza tę przestrzeń jako „pustą” i traktuje ją tak, jakby nigdy jej nie było. Oznacza to, że nie może być widziany przez urządzenie, a przestrzeń jest teraz dostępna dla nowych danych. Dlatego najlepiej działać szybko, aby odzyskać pliki.

Inną metodą odzyskiwania usuniętych plików na urządzeniu z systemem Android bez komputera jest użycie darmowej aplikacji o nazwie Dumpster. Ten program automatycznie tworzy kopie zapasowe usuniętych danych i umożliwia odzyskanie usuniętych plików za pomocą jednego kliknięcia. Zwolni to miejsce w pamięci wewnętrznej telefonu i nie będziesz nawet potrzebował komputera lub roota, aby go użyć.

Po zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania możesz rozpocząć przywracanie danych z urządzenia z systemem Android. Jest to bardzo skuteczny sposób na odzyskanie danych. Będziesz w stanie odzyskać usunięte zdjęcia, wiadomości i filmy. W zależności od rodzaju plików, które chcesz odzyskać, istnieje pięć różnych metod, których możesz użyć.

Innym świetnym sposobem na przywrócenie utraconych danych jest użycie karty SD urządzenia z systemem Android. Istnieje kilka darmowych programów, które można pobrać, które pozwalają odzyskać dane z karty SD. Darmowa wersja EaseUS Data Recovery jest świetna dla starszych telefonów z Androidem, które mają karty pamięci. Wszystko czego potrzebujesz to komputer z systemem Windows i czytnik kart SD.

Trzecią metodą jest wykonanie kopii zapasowej urządzenia z systemem Android. Wiele urządzeń mobilnych nie ma kosza na śmieci, w którym można przechowywać usunięte pliki. Jeśli masz lokalną lub chmurową kopię zapasową, możesz odzyskać z niej usunięte pliki. Aby to zrobić, po prostu wybierz kopię zapasową zawierającą pliki, które chcesz przywrócić. Następnie wybierz typy plików, które chcesz odzyskać.

Darmowe odzyskiwanie danych na Androida jest najbardziej estetyczne

Darmowe odzyskiwanie danych Android to darmowa aplikacja, która pozwala odzyskać usunięte dane i media z urządzeń z systemem Android. Wykonuje różne funkcje odzyskiwania danych i obsługuje wiele urządzeń z systemem operacyjnym Android. Użytkownicy mogą pobrać tę aplikację za darmo i przetestować ją, aby sprawdzić, czy działa dla nich. Jeśli nie, użytkownicy mogą pobrać płatną wersję oprogramowania.

Ta aplikacja pozwala przywrócić usunięte zdjęcia, filmy i dokumenty z urządzeń z systemem Android. Można również odzyskać wiadomości e-mail i bazy danych. Program działa z każdym urządzeniem z systemem Android, niezależnie od tego, czy jest to telefon, tablet, czy pudełko telewizyjne. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania, podłącz urządzenie do komputera. Włącz tryb „Mass Storage” na urządzeniu.

Dostępne są inne opcje

Użytkownicy Androida powinni regularnie wykonywać kopie zapasowe swoich danych i upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca na karcie microSD przed próbą odzyskania usuniętych plików. Jeśli karta pamięci jest pełna, można spróbować zapisać dane, które trzeba odzyskać na zewnętrznej karcie microSD. Następnie, podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB. Twój komputer powinien mieć łatwy w użyciu menedżer plików, więc można przeglądać dane, które straciłeś.

Inną opcją jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android. Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS MobiSaver jest darmową i przyjazną dla użytkownika opcją, która pozwala odzyskać pliki z usuniętych i sformatowanych urządzeń z systemem Android. Może również pomóc w odzyskaniu utraconych plików spowodowanych przez wirusy, uszkodzenia wody i inne problemy. Jest to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych opcji odzyskiwania utraconych plików z urządzeń z systemem Android.

Kolejną aplikacją do odzyskiwania danych na Androida jest Undeleter. Jest to potężne narzędzie do odzyskiwania usuniętych zdjęć, filmów i dokumentów. Ta aplikacja obsługuje zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną pamięć masową i może odzyskać dane z różnych rozszerzeń. Wymaga, aby twój telefon był zakorzeniony. Działa również z usługami synchronizacji Google Photos i Dropbox.

Disk Drill to kolejne oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które jest odpowiednie dla użytkowników komputerów Mac. Działa bardzo szybko, aby skanować dane i pokazuje listę plików do odzyskania. Po kliknięciu opcji odzyskiwania tworzy folder, w którym można zapisać odzyskane dane. Darmowa wersja Disk Drill może tylko skanować pliki i wyświetlać ich podgląd, ale możesz kupić pełną wersję oprogramowania, aby odzyskać utracone dane.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Previous post Odzyskiwanie danych w niezawodna technologia.
Next post X Oprogramowanie do projektowania ogrodzeń